Beyond POLUS Whitening Accelerator

Beyond Dental & Health'il on 10 aastane kogemus hambavalgenduse lampide, geelide ja vahendite tootmisel. Nende hiliseim kolmanda generatsiooni halogeen lamp POLUS on neljal viimasel aastal (2010, 2011, 2012, 2013) Dental Advisor'i poolt hinnatud parimaks valgenduslahenduseks maailmas.

Hempest OÜ on Beyond Dental & Healthi ametlik edasimüüja Eestis.

 

Hind: €4200 (koos KM-ga ja transpordiga)


POLUS süsteemi kasutuselevõtuga on võimalik liituda www.hambavalgendus.eu keskkonnaga!


POLUST eristab teistest valgenduslampidest eelkõige valdkonna parim ning auhinnatud valguse filtreerimise süsteem - 150 000 kiudoptilist fiibrit, mis tagavad patsiendile maksimaalselt ohutu ja mugava protseduuri.

Tänu patendeeritud Light Bridge™ tehnoloogiale on lambist emiteeritav võimsa halogeen ja LED valguse kombinatsioon 100% UV,  kuumuse ning infrapuna kiirugse vaba. Ülivõimsad lambid ning Light Bridge™  lahendus annavad POLUS'le oluliselt laiema kasutusspektri ning tagavad paremad tulemused. Kolm erinevat valgustugevuse astet,  mida saab ilihtsasti muuta vastavalt patsiendi vajadustele (150 000 - 250 000 lux).

 

Lihtne ning mugav puutetundlik ekraan võimaldab lihtsasti reguleerida valgustugevust, tsükli pikkust, režiimi (kogu suu või üksiku hamba valgendus) ning lambi kõrgust.

 

 

 

POLUS'e ainulaadne ehitus võimaldab 360° kasutust. Lambipea kõrgust on võimalik seadistada nii puutetundlikult ekraanilt kui lambi peal olevate nuppudega. Kinnituskaela saab kergesti liigutada vastavalt kabineti vajadustele nii, et valgus langeks hammastele täpselt 90°'se nurga all.

Eraldi kasutatav Curing Light,  mida saab kasutada nii komposiitide ning täidiste kõvastamiseks kui individuaalse hamba valgendamiseks ning igemekaitse polümeriseerimiseks.

Lamp on ratastel ning äärmiselt kerge,  mis teeb selle kasutamine väga mugavaks ning seda saab vajadusel väga kergest transportida ühest kabinetist teise.

 

 

 

Beyond POLUS lambiga hambavalgenduse kogu protseduuri kohta annab hea ülevaate kõrvalolev videoklipp. (Vajutage pildile)


Lisaküsimuste ning ostuhuvi korral saatke meile email: kontakt@hambaravi.eu